تعمیر ماشین لباسشویی

شرکت فراز پشتیبان با داشتن جواز و پروانه کسب از اتحادیه مربوطه و با تکنسین هایی مجرب و دوره دیده آماده ارائه هرگونه خدمات نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی شما هموطنان گرامی است. یکی از افتخارات ما توانایی جلب رضایت شما مشترک محترم میباشد. با اطمینان خاطر تعمیرات خود را به ما بسپارید. ما میتوانیم در اسرع وقت جواب اعتماد شما را پاسخ دهیم .

نکاتی مهم و آموزنده درباره استفاده بهتر از ماشین لباسشویی

آیا میدانید استفاده بیش از حد نرمال از پودر باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد! شاید هم تاثیر معکوس روی لباسهای شما بگذارد . آیا میدانید برای بهتر تمیز شدن لباسهای خود باید در نوع انتخاب برنامه شستشو نسبت به جنس و کثیف بودن آنها دقت بیشتری داشته باشید. بیشتر ماشین لباسشویی های موجود در بازار کنونی دارای آیتمی به نام پیری واش میباشد. که شما با فعال کردن این برنامه به دستگاه خود فرمان دادید که دوبار عمل شستشو را بر روی لباسهای شما انجام دهد.

مرحله اول تقریبا پانزده دقیقه زمان طی میشود. پس از آن مرحله دوم شستشو یا شستشوی اصلی آغاز میشود. که نسبت به انتخاب نوع برنامه و درجه حرارتی که انتخاب کردید زمان طی می شود. در هنگام اجرای این برنامه باید در مخزن شماره یک جاپودری خود ½ پیمانه پلوپز پودر اضافه نمایید.

نرم کننده

آیا میدانید در صورت استفاده از نرم کننده بهتر است که نرم کننده را بیرون با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید. زیرا چنانچه به همان حالت غلیظ بریزید مقداری از نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند. و از آن خارج نمیگردد. ضمنا باعث سیاه شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی شما خواهد شد. در صورت تکرار شما با مشکل استفاده نشدن نرم کننده خود در دستگاه مواجه خواهید شد.

درجه حرارت آب

آیا میدانید همه لباسها را نباید با یک درجه حرارتی ثابت شست. اکثر مشترکین همه نوع لباس خود را با یک برنامه شستشو میدهند. به همین علت شاید خیلی از وقتها از تمیز نشدن لباسهای خود گله مند باشند. پس لطفا قبل از روشن کردن لباسشویی خود نسبت به نوع و جنس ومقدار کثیفی البسه های خود دقت لازم را برای انتخاب برنامه و درجه حرارتی آن بعمل آورید.

نکته مهم دیگر این است که لطفا نسبت به نوع و جنس البسه خود سرعت دور تند خود را انتخاب نمایید. حتما نباید با حداکثر سرعت دور تند لباسهای خود را خشک نمایید. زیرا باعث چروک شدن البسه خود میشویم. پس لطفا قبل از استارت شروع کار دستگاه خود، نسبت به انتخاب سرعت دور تند مناسب برای آن نوع از لباسهای خود اقدام نمایید.

آیا میدانید بهتراست بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دوساعت استراحت دهید. بعد از اتمام کار درب ماشین را باز بگذارید. هر دو ماه یکبار دستگاه خود را با جرم گیرهای مخصوص جرم گیری نمایید.

ماشین لباسشویی

روش تراز کردن ماشین لباسشویی

ایجاد سروصدای شدید، لرزش و حرکت دستگاه در هنگام چرخش از اثرات عدم تراز صحیح دستگاه میباشد.
شما میتوانید با استفاده از یک آچار مخصوص پایه های لباسشویی، مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و شل نمایید. با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییر ارتفاع آن اقدام نمایید.
نکته مهم: هر چهار پایه لباسشویی باید کاملا روی زمین قرار داشته باشند تا لباسشویی لق نزند. با استفاده از یک تراز حبابدار سطح ماشین لباسشویی را چک کنید. در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید. سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید.

احتیاط: مهره های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید.

ماشین لباسشویی

آیا میدانید

آیا میدانید آب لوله کشی شده ای که به دستگاه های لباسشویی و ظرفشویی های ما وصل میباشند دارای سختی و جرم خیلی زیادی هستند. این سختی و جرم باعث خرابی دستگاه های فوق میگردند.
حتما امروز درب لباسشویی خود را باز کنید. مشاهده خواهید کرد که روی لاستیک دور درب گل ولای میباشد. حتی بعضی اوقات گل و لای ها تبدیل به قارچ میشوند. که باعث تغییر رنگ لاستیک دور درب میگردد.  که میتواند از لحاظ بهداشتی برای پوست بدن بسیار مضر باشد.
جهت پیشگیری باید از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید.
طرز استفاده: یک بسته (که حاوی ۵۰ گرم ) جرم گیر را در مخزن اصلی جاپودری بریزید. برنامه لباسشویی را روی پروگرام نخی و کتان با دمای ۶۰ درجه سانتی گراد قراردهید. سپس بدون لباس روشن نمایید.
این عملیات را چنانچه دستگاه خود را تازه خریداری کرده اید هر دوماه یکبار انجام دهید. در غیر اینصورت ماهی یکبار تکرار نمایید.

جرم گیرهای مخصوص لباسشویی های AEG وBOSCH در شرکت فرازپشتیبان موجود میباشد. کافیست با یک تلفن این محصول را در درب منزل خود از ما تحویل بگیرید.